Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Baszowice - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

917 400 zł27 800 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno - budowlana o pow 27800 m2. Fantastycznie położona w sercu Gór Świętokrzyskich u podnóża Świętego Krzyża. Położona w miejscowości Baszowice, gm. Nowa Słupia,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł10 100 m² 24,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***tylko W naszym biurze*** Na sprzedaż działka w malowniczej, spokojnej miejscowości, oddalonej o 40 km od Kielc, o powierzchni 10 100 m2 (1,01 ha). Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Jeleniów

Jeleniów(Baszowice + 5 km)

259 000 zł5 700 m² 45,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 5700 m2 , zlokalizowana w miejscowości Jeleniów, gm. Nowa Słupia. Działka płaska, o regularnym kształcie od frontu (zbliżonym do prostokąta).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kranów

Kranów(Baszowice + 23 km)

3 270 000 zł10 900 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż idealnie usytuowaną działkę budowlaną o przeznaczeniu mn1 (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna) położoną w malowniczej miejscowości Kranów - zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Napęków

Napęków(Baszowice + 13 km)

375 000 zł5 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** Posiadamy na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni ok. 7500m2 Cena za M2 - 75zł istnieje możliwość zakupu działki o powierzchni od 2500m2 do ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ciekoty

Ciekoty(Baszowice + 20 km)

179 900 zł1 078 m² 166,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja tylko U nas Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż działkę w gminie Masłów, miejscowość Ciekoty, o powierzchni 1078 m bez zabudowań. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana, ul. Józefówka

Częstocice,Ostrowiec Świętokrzyski(Baszowice + 23 km)

159 200 zł1 990 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 1990 m , położona w malowniczej i spokojnej części Ostrowca Świętokrzyskiego, przy ulicy Józefówka. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ociesęki

Ociesęki(Baszowice + 17 km)

170 000 zł2 894 m² 58,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***tylko U nas**** Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę z rzadkim urokiem w pięknej lokalizacji lasu, zieleni oraz bezcennej ciszy, z dala od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Skałka,Starachowice(Baszowice + 19 km)

250 000 zł2 100 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Działkę budowlaną 2100 m2 z mpzp w Starachowicach! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Czerwona Górka

Czerwona Górka(Baszowice + 23 km)

299 000 zł11 200 m² 26,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - rolna o powierzchni 11200 mkw. położona w spokojnej miejscowości Czerwona Górka w gminie Łączna w powiecie Skarżyskim. Na przedmiotowej nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 200 m² 35,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane o łącznej powierzchni 3200m2 przy ulicy Relaksowej w Brodach. Działki wąskie o szerokości od frontu około 13m z poszerzeniem do 16m, niewielki spadek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stara Słupia

Stara Słupia(Baszowice + 4 km)

240 000 zł11 760 m² 20,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni ok. 11 760 m2 , zlokalizowana w miejscowości Stara Słupia gm. Nowa Słupia. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka przed podziałem geodezyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Baszowice

Baszowice,świętokrzyskie

300 000 zł30 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania bardzo atrakcyjną działkę budowlano-rekreacyjną o pow. ponad 3 ha. Nieruchomość ta jest położona bezpośrednio w otulinie Rezerwatu Parku Świętokrzyskiego, blisko.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij